Please like and share for me to continue to grow and provide more content! If you are in the Atlanta or South Florida area and need help with your dog contact us with the links below. If not we do virtual training programs as well!
Need more help? Talk to us here:
https://kaizen-canine.com/long-3611-3666
Please visit our TikTok, Instagram and Facebook where we post shorter videos and photos often.
Facebook:
https://www.facebook.com/kaizencanine
Instagram:
https://www.instagram.com/kaizencanine
Tik Tok:
www.tiktok.com/@kaizen.canine
Also visit us at our website at https://wwwkaizencanine.com
If you’re interested in having us train your dog or puppy please reach out so we can discuss your training needs.
Our email: info@kaizencanine.com
BIG THANK YOU for your support.
The food needs to be complete and Balanced right this guy already smells It we go with primo pronto and i like The pronto because it comes in a kibble Form and primal pronto We are looking at the price is not here But it’s usually about 26 to 32 dollars For four pound bag now i buy them by the Two Dogs that are about 20 to 30 pounds You’re looking to buy two bags that will Last two weeks so in a month we’re Looking to spend You know at least 100 to 120 Jeremy correct my math later all right So i don’t buy any of this goat milk and Other things like that if you do want to Get that they’re great enhancers to the Food but when i’m feeding raw it’s Already messy